Ing. Radka Nepustilová

Narozena v r. 1968 v Brně, matka 3 dětí. V Jablonném žije s tříletou přestávkou od r. 1981.

Je absolventkou VŠCHT v Pardubicích. Pracovní zkušenosti nabyla zejména v zaměstnání ve IT firmách Aquila TS Letohrad, Exact Software ČR Praha a v České spořitelně. Vždy šlo o pozice, které vyžadovaly samostatnost, odpovědnost, schopnost obstát při náročných jednáních, organizační schopnosti a schopnost prezentovat společnost. V manažerské pozici získala zkušenosti s řízením kolektivu. Od roku 2010 pracuje jako OSVČ nejprve jako konzultant pro práci na dálku a poslední dva roky také jako konzultant pro talent management a osobní rozvoj.

Byla iniciátorkou zřízení a spoluzakladatelkou rodinného centra Jablíčko v Jablonném nad Orlicí a po dobu tří let se podílela jako dobrovolník na jeho každodenní činnosti. Od roku 2013 provozuje spolu s kamarády Kavárnu Pod Kopečkem, kde se snaží podpořit setkávání a komunikaci mezi lidmi, nové inspirace a nápady. (Spolu)pořádáním nejrůznějších kulturních a společenských akcí oživuje kulturní a společenské dění v Jablonném.

Mezi své zájmy řadí cestování, ruční práce, přírodu a v poslední době i ochotnické divadlo. Ráda rozjíždí nové smysluplné projekty. Je podporovatelkou lokální ekonomiky a obdivovatelkou českého řemesla.

Je členkou Komise RM historické a informační.