Blanka Fajtová

Narozena v Brně v roce 1972, má dvě děti. V Jablonném nad Orlicí, kam se přistěhovala za manželem, žije 14 let.

Celý svůj profesní život se věnuje problematice zdravotnictví. Vystudovala obor fyzioterapie na VOŠ v Brně. Po ukončení studia pracovala postupně ve FNB a NMB jako fyzioterapeutka. Kromě toho pracovala jako vyučující odborných předmětů pro MU Brno. Přednášení se věnuje dále pro firmu Schola medica. Tyto aktivity se týkají problematiky ošetřování a péče o klienty v domovech pro seniory, zdravotně postižené... a jejich rodiny. Tato práce vyžaduje velkou míru empatie, solidarity, kreativity a pokory.

Při mateřské dovolené se stala členkou občanského sdružení JERMS, které provozuje RC Jablíčko. Aktivně se jako dobrovolník podílela na jeho chodu. Po rodičovské dovolené začala pracovat jako fyzioterapeutka na rehabilitaci v Jablonném nad Orlicí. V současnosti působí jako soukromá fyzioterapeutka.

Má ráda nové výzvy a nečekaná překvapení, co život a práce přináší.

Mezi její záliby patří cestování, kultura, rodina a všechno co se týká oboru fyzioterapie.

Je členkou Sociální, bytové a prorodinné komise Rady města.